EXPEDICE JEDOV

Prázdniny utekly jako voda, začal školní rok a my už jsme čtvrťáci. A jako čtvrťáci jsme se opět těšili do Jedova.

A dočkali jsme se:-)

Cestu jsme zvládli hravě a rychle, ubytovali se a hurá na hry. Potom kluci sami nachystali a zapálili oheň a holky přichystaly špekáčky. Po opékání jsme si zazpívali naši novou třídní písničku, která se paní učitelce Kučerové moc líbila a nám taky.

No a pak to přišlo, dlouho očekávaná stazka odvahy, kterou všichni zvládli. Někdo byl tak odvážný, že ji prošel dokonce sám. U každého světýlka si každý našel úkol, který pak plnil.

Jako každý rok se některým nechtělo spát, ale nakonec se to podařilo všem. Ovšem ráno to bylo horší. Přestože jsme si slíbili, že se nebudeme ráno rušit, mnoho z nás to porušilo. A to paní učitelku pořádně dopálilo.

Museli jsme si už ráno sbalit spacáky a všechny věci a hrozilo nám, že předčasně z Jedova odejdeme.

Nakonec jsme vše v kruhu důkladně probrali a v Jedově zůstali. A stálo to za to. Na fotografiích uvidíte, co vše jsme dělali. Samozřejmě nechyběly výborné buchty od maminek, za které moc děkujeme.

Tak a další Jedov máme za sebou a poslední Jedov na I. stupni v páté třídě před sebou.

Tak za rok ahooooj:-)

tn_obrazek_21854.jpg